KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7539105
nr 753 9105
Akvarell
V Zanetti, Venedig, signerad, motivets mått: 17x23
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 april 2012
kl 18:49:59
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr
550 kr
600 kr
650 kr